KS LUBLINIANKA JUNIOR CUP 2017

W najbliższą niedzielę 05.02.2017. będziemy organizatorem Turnieju KS Lublinianka Junior Cup 2017 rocznika 2016. Zawody zostaną rozegrane w sali sportowej GCKiS w Ludwinie. Zaproszone zostały następujące drużyny:

• GLKS Głusk
  • Ludwiniak Lublin
  • Orły Kazimierz
  • Piotrcovia Piotrków
  • Snopków Lublin
  • Lublinianka Lublin

Turniej zostanie rozegrany w dwóch grupach - każdy z każdym. Zwycięzcy grup walczą na krzyż z drużynami, które zajmą drugie miejsce w grupie o wejście do finału. Przegrani z tych par walczą o 3 miejsce. Drużyny zaś które w swoich grupach zajmą 3 i 4 miejsca grają na krzyż o miejsca 5 i 7.

GRUPA A GRUPA B

SPOSÓB ROZGRYWEK:

• drużyny grają po 5 zawodników + bramkarz, zmiany hokejowe
  • czas jednego meczu - 10 minut
  • obowiązują przepisy PZPN; dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju
  • z sędzią może dyskutować tylko kapitan drużyny, który musi być zaznaczony w podanym składzie na liście zgłoszeniowej oraz musi posiadać opaskę na ramieniu
  • w przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek obu drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek oraz ilość bramek strzelonych (dotyczy rozgrywek grupowych)
  • za niesportowe zachowanie zawodnika na boisku i poza nim cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu, zawodnik może być również wykluczony z dalszych rozgrywek

Prosimy o zabranie legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości (obowiązkowo), dokumenty będą potrzebne do wglądu przez sędziego i opiekunów drużyn w dniu zawodów.

! ! ! P O W O D Z E N I A ! ! !